Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


niedziela, 3 kwietnia 2011

Ludwikowski stolik karciak z końca XIX wieku.
Stary dziewiętnastowieczny stolik do gier, karciak w stylu Ludwika XVI z drewna orzechowego. Jest to bardzo ładny i klasyczny mebel mogący zarówno służyć jako konsola lub stolik okolicznościowy. Obecnie mebel wymaga renowacji politury i naprawy okleiny na blacie. Konstrukcja jest bardzo dobrze zachowana, nie ma śladów po owadach. Jestem pewien, że właściwie przeprowadzona  renowacja przywróci mu pełnię blasku i uczyni z niego prawdziwą ozdobę każdego stylowego wnętrza. 
WYMIARY: blat złożony 89 x 44 cm, blat rozłożony 89 x 88 cm, wysokość 78 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz