Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Wyjątkowy mebel w stylu myśliwskim z drugiej połowy XIX wieku.Piękny mebel w stylu myśliwskim, bieliźniarka o wyjątkowych kształtach z końca XIX wieku, przedmiot doskonale zaprojektowany i wykonany z dużą starannością. Szafka bieliźniarka ma konstrukcją pokrytą dębową okleiną, wiele z elementów zrobiono z litego drewna dębu. Bieliźniarka jest wyposażona w dwoje drzwiczek z pięknymi rzeźbami upolowanych ptaków, mebel nie ma szuflady.  Drewno w meblu jest zdrowe i nie widać śladów po szkodnikach. Oryginalna politura posiada jedynie ślady naturalnego użytkowania - jak na swój wiek wygląda bardzo dobrze i pięknie wydobywa rysunek i barwę drewna.
Mebel w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach. Szczerze polecam ten przedmiot ponieważ jest to wyrób o wysokiej jakości który pięknie ozdobi każde stylowe wnętrze.  Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem tej jedynej w swoim rodzaju szafki to zapraszam na moje aukcje w Allegro.

WYMIARY:  szerokość 110 cm, głębokość 52 cm, wysokość 126 cm, rozmiar półek 92 x 29 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz