Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


niedziela, 3 kwietnia 2011

Wyjątkowa i niepowtarzalna serwantka Chippendale.Bardzo dekoracyjna serwantka w stylu Chippendale z lat 1930-40 z drewna orzechowego. Serwantka posiada wyróżniający się kształt i pięknie dobrane dekoracje rzeźbiarskie. Dużo uroku dodają jej szyby z kryształowego szkła oraz duże lustro w głębi witryny. Jest to mebel który przykuwa uwagę i cieszy oko, może być piękną ozdobą każdego domu.
Serwantka jest bardzo dobrze zachowana w oryginalnym stanie, politura została niedawno odświeżona. Na konstrukcji nie ma śladów po owadach. Co ciekawe jest to sygnowany mebel, na plecach są kartki z napisem "Muebles Eladio" .  Serwantka składa się z dwóch rozdzielnych części: podstawy i nadstawki, wyposażono ją w szereg drzwiczek i szuflad.
WYMIARY: szerokość 164 cm, głębokość 48 cm, wysokość podstawy 71 cm, wysokość całkowita 200 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz