Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


Aktualna oferta.
Strona pt "Oferta" jest poświęcona ofercie antyków: mebli i innych przedmiotów które mamy do sprzedania.  Wszystkie wymienione rzeczy można zobaczyć na jednej z galerii zamieszczonej powyżej klikając na odpowiedni link.
W każdej z galerii tematycznych jest wyeksponowanych po kilkadziesiąt zdjęć. Po otwarciu galerii wyświetlą się miniaturki zdjęć które można powiększyć. Aby wyświetlić opis danego przedmiotu należy kliknąć na białe kółko z wpisaną literą " i " .

Gdyby ktoś się zdecydował na zakup któregoś z antyków to może to zrobić bezpośrednio zamawiając któryś z przedmiotów z prezentowanej powyżej galerii.
W wypadku zamówień wyrobów z galerii proszę się kontaktować przez e-mail: antyk11.pl@gmail.com lub telefonicznie 0048-60729479. W zapytaniu proszę podać nazwę galerii i ewentualnie link do zdjęcia przedmiotu. W razie potrzeby możemy zrobić dodatkowe zdjęcia i przesłać je pod wskazany adres mailowy.

Gdyby ktoś chciał poznać więcej informacji o naszych usługach konserwatorskich to zapraszam do zakładki "Renowacje i porady".


Oferta usług i sprzedaży jest skierowana do osób prywatnych oraz firm i instytucji.