Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


sobota, 10 marca 2018

Wieczór autorski Magdaleny Ogórek – Lista Wachtera (Klub Ronina)Szczerze polecam uwadze wszystkich odwiedzających moją stronę wysłuchanie wieczoru autorskiego Pani Magdaleny Ogórek w Klubie Ronina w Warszawie.

Historia którą ona opowiada opisując swoją książkę dosłownie wbija w fotel z wrażenia. Rzecz dotyczy rabunku dzieł sztuki na terenach Polski przez Niemców podczas drugiej wojny światowej. Jest opowiedziana w taki sposób, że nie jeden film sensacyjny tak nie wciąga, zresztą proszę sobie samemu wyrobić zdanie.

Jeszcze raz polecam.


1 komentarz: