Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


sobota, 13 października 2012

Giełda Antyków i Osobliwości w Chocianowicach koło Kluczborka.

Zapraszam na nowo-powstałą giełdę staroci w Chocianowicach koło Kluczborka w województwie opolskim. Jest to giełda która miała swoją w inaugurację w niedzielę 14.10.2012. Giełda będzie się odbywać na terenie ZGSP Chocianowice, będzie kontynuowana w każdą drugą niedzielę miesiąca.

Jarmark antyków w Chocianowicach to druga po giełdzie w Dobrzeniu atrakcja tego typu w regionie opolskim. Choć na początek było niewielu wystawców to trzeba przyznać, że ci sprzedawcy którzy przyjechali wystawili całkiem bogatą ofertę zabytkowej porcelany, wyrobów ze szła, platery, lampy i zegary, obrazy oraz wiele innych interesujących przedmiotów. Przyznam szczerze, że byłem na obydwu z tych giełd (w Dobrzeniu i Chocianowicach) i są one warte uwagi. Małe "wiejskie" giełdy antyków mają swój klimat i dobrą ofertę, można na nich ciekawie spędzić czas. Na pewno nikt się nie zawiedzie, szczerze polecam. 
Kontakt do organizatorów: tel. 774132607,  e-mail antyki@chocianowice.edu.pl 


Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny Chocianowice ...

Plakat reklamujący pierwszą giełdę antyków w Chocianowicach na Opolszczyźnie.


6 komentarzy:

 1. Witam,bardzo się cieszę ,że trafiłam na bloga.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam i zapraszam do ponownych odwiedzin. Przyznam szczerze, że ostatnimi czasy mam pewne zaległości w blogowaniu ale się wezmę :)
   Pozdrawiam, Tomek

   Usuń
 2. Ciągle tu zaglądam i zapraszam po wyróżnienie. http://iamhungryforideas.blogspot.com/2012/12/moje-pierwsze-wyroznienie_9.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki za uznanie i wyróżnienie które jest pierwszym jakie otrzymałem. Bardzo się cieszę.
   Pozdrawiam serdecznie,
   Tomek :)

   Usuń
 3. Zaraz zaraz ja tu kojarzę mebelki ze strony Jedliska?! A tak w ogóle, to kocham antyki, sztukę użytkową, ale i starocie i rzeczy z dusza, niestety na większość pięknych przedmiotów mnie nie stać, dlatego sama często podwijam rękawy i coś majstruję:-) Pozdrawiam Cię Tomku, miło mi poznać - Paulina z udekorujsama...

  OdpowiedzUsuń