Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


niedziela, 3 kwietnia 2011

Dębowa biblioteka dwudrzwiowa z lat 1910-20.

Biblioteka dwudrzwiowa z początku XX wieku z drewna dębowego. Biblioteka charakteryzuje się pięknym i wydatnym gzymsem u szczytu który dodaje jej charakteru. Dodatkową cechą wyróżniającą mebel są ciekawie przeszklone drzwi. Obecnie za szybami w drzwiczkach jest udrapowane sukno które z łatwością można zdemontować. Biblioteka posiada półki o regulowanej wysokości, co ciekawe biblioteka jest rozbieralna do transportu i z łatwością można ją przewieźć samochodem kombi.
Mebel jest dobrze zachowany w oryginalnym stanie, nadaje się do wstawienia do domu w obecnym stanie.
WYMIARY: szerokość 144 cm, głębokość 47 cm, wysokość 188 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz