Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


poniedziałek, 28 marca 2011

Eklektyczna etażerka z końca XIX wieku.


Bardzo ładna etażerka pochodząca z końca XIX wieku w stylu eklektycznym . Mebelek zrobiono z drewna mahoniowego . Etażerka jest po odświeżeniu  politury a więc wygląda bardzo dobrze , jest naprawdę zadbana . Przedmiot wykonano bardzo starannie , zadbano o wszystkie detale . Mebelek jest nie tylko ładny ale i funkcjonalny . Jak widać na fotografiach etażerkę wyposażono w mosiężne kółeczka , co ułatwia przemieszczanie jej z miejsca na miejsce . Klasyczna forma mebla oraz jego niewielkie rozmiary dają wiele możliwości wykorzystania . Stan zachowania przedmiotu - jak widać na fotografiach bardzo dobry . Konstrukcja mebelka jest bardzo solidna i stabilna , nie ma pęknięć czy ubytków . Nie ma śladów po owadach , drewno jest zdrowe .
WYMIARY: wysokość całkowita : 74 cm , wymiary półek : 57 cm x 33 cm , odległość między półkami : 25 cm .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz