Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


środa, 11 maja 2011

Stylowy i piękny zegar kominkowy Art Deco.
Zegar kominkowy z piękną orzechową skrzynką i chromowanymi detalami cyferblatu. Jest to doskonały przykład stylu Art Deco, bardzo charakterystyczny i wyrazisty.  Zegar nie dość, że ciekawie wygląda to ma jeszcze mechanizm z kurantem.
Obecnie zegar wymaga odświeżenia politury na skrzynce oraz przeglądu mechanizmu u zegarmistrza. Jestem pewien, że gdy się go w pełni przygotuje będzie prawdziwym powodem do dumy.
WYMIARY: podstawa 46 x 17 cm, wysokość 28 cm.

1 komentarz:

  1. Zegar mógłby nawet posłużyć jako normalne akcesorium domowe,musiałby tylko się w miarę komponować z ogólnym wystrojem,dla mnie super.

    OdpowiedzUsuń