Nazywam się Tomasz Wrzesiński. Jestem osobą interesującą się antykami. Nie tylko je zbieram ale także odnawiam, przywracam im dawną świetność. Z mojego kolekcjonerstwa zrodziła się praca dająca mi utrzymanie.
Witam na mojej stronie internetowej, która jest jednocześnie blogiem opowiadającym o mojej działalności zawodowej oraz o fascynacji antykami, którą chciałbym się podzielić.

czwartek, 17 lutego 2011

Para foteli tronowych z dębowego drewna, około 1900 rok.

Chcę zaproponować uwadze wszystkich zainteresowanych osób dwa fotele tronowe z dębowego drewna wykonane około 1900 roku. Są to oryginalne meble zabytkowe nawiązujące dekoracjami do przedmiotów z okresu renesansu.  Fotele są bardzo wysokie co sprawia, że doskonale się prezentują. Meble są zachowane w oryginalnym stanie, konstrukcja nie ma uszkodzeń, oryginalna powłoka politurowa zważywszy na wiek prezentuje się ładnie. W obecnym stanie nadają się do wstawienia do domu przy odrobinie dobrej woli.  Można je ewentualnie odnowić i nieco rozjaśnić lub nadać im barwę w odcieniu brązu. Wymiary: siedzisko 51,5 x 54,5 cm, wysokość siedziska 48 cm, wysokość oparcia 140 cm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz