Nazywam się Tomek, jestem osobą interesującą się antykami, nie tylko, że je zbieram ale też z mojej kolekcji zrodziła się praca dająca mi utrzymanie. Chcę aby powyższy blog opowiadał o starociach i odsłaniał nieco handel antykami od kuchni.
Moja wiedza w temacie dotyczy głównie zabytkowych mebli i w związku z tym rozważania o nich będą dominującym tematem moich postów.

My name is Tomek, I am an antique furniture admirer and art history lover.
As I mentioned my interests are focused on antique furniture and this is the major subject of my posts.
English is not my native language, please forgive me my mistakes. I'll try to add English desctription to some of my posts, as I see that, there are a lot of international readers. And beside this, it might be a good language exercise.


piątek, 9 grudnia 2011

Film o moim dobrym znajomym.

Zapraszam do oglądania.

Część pierwsza. 

 

Część druga.Gdyby ktoś szukał zegarmistrza który jest specjalistą w renowacji zegarów wieżowych to warto skontaktować się z panem Janem. Jego praca to także renowacja i naprawa zabytkowych zegarów domowych, ręcznych i kieszonkowych.
Szczerze polecam kontakt z tym panem ponieważ jest to rzemieślnik z dużą wiedzą i doświadczeniem w zawodzie.
Kontakt: www.zegarmistrzostwo.strefa.pl 

 

1 komentarz:

  1. Witam Panie Tomku. Zegarmistrzostwo było mi zawsze bliskie z powodu zawodu , zanim zostałem renowatorem mebli złożyłem dyplom zegarmistrzowski. Tak naprawdę to od pasji zegarowej narodziła się pasja meblami i starociami.
    Jest mi niezmiernie miło oglądać takie właśnie filmy o takich ludziach i ich pasji życia.
    Wielkie uznanie dla Pana Jana za kunszt, oraz dla Pana panie Tomu za to że Pan przedstawia takich ludzi.

    OdpowiedzUsuń