Nazywam się Tomasz Wrzesiński. Jestem osobą interesującą się antykami. Nie tylko je zbieram ale także odnawiam, przywracam im dawną świetność. Z mojego kolekcjonerstwa zrodziła się praca dająca mi utrzymanie.
Witam na mojej stronie internetowej, która jest jednocześnie blogiem opowiadającym o mojej działalności zawodowej oraz o fascynacji antykami, którą chciałbym się podzielić.

wtorek, 3 maja 2011

Sekretarzyk ludwikowski z końca XIX wieku.
Urokliwy sekretarzyk z końca XIX wieku w stylu Ludwika XVI. Mebel ma bardzo spokojną formę, jest to klasyczny przedmiot którego uroda nigdy nie przeminie. Sekretarzy jest dostępny wraz z oryginalnym stołeczkiem.
Sekretarzyk wykonano z drewna orzechowego, fronty szuflad zdobią piękne, czeczotowe okleiny o wyjątkowym rysunku usłojenia. Obydwa meble: sekretarzyk i stołek są bardzo dobrze zachowane w oryginalnym stanie, posiadają jedynie naturalne ślady użytkowania. Oryginalna politura zachowała swój połysk i doskonale wydobywa rysunek i barwę drewna. Konstrukcja nie nosi śladów po owadach.
Jest to cenna pozycja dla osób poszukujących doskonale zachowanych, zabytkowych mebli które od razu  można wstawić do domu i używać.
WYMIARY SEKRETARZYKA: blat 104 x 63 cm, wysokość blatu 78 cm, wysokość całkowita 117 cm. WYMIARY STOŁKA: siedzisko 43 x43 cm, wysokość 51 cm.

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy i dość nietypowy blog,nie wiedziałem nawet,że stare, zabytkowe meble potrafią mnie zaciekawić(a jestem ogólnie osobą której wszystko wydaje się nudne i nic się nie podoba).

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miły komentarz, cieszę się bardzo, że blog się podoba.
    Pozdrawiam, Tomek.

    OdpowiedzUsuń