Nazywam się Tomasz Wrzesiński. Jestem osobą interesującą się antykami. Nie tylko je zbieram ale także odnawiam, przywracam im dawną świetność. Z mojego kolekcjonerstwa zrodziła się praca dająca mi utrzymanie.
Witam na mojej stronie internetowej, która jest jednocześnie blogiem opowiadającym o mojej działalności zawodowej oraz o fascynacji antykami, którą chciałbym się podzielić.

Aktualna oferta.


Strona pt "Oferta" jest poświęcona ofercie antyków: mebli i innych przedmiotów które mamy do sprzedania.  Wszystkie wymienione rzeczy można zobaczyć na jednej z galerii zamieszczonej powyżej klikając na odpowiedni link.
W każdej z galerii tematycznych jest wyeksponowanych po kilkadziesiąt zdjęć. Po otwarciu galerii wyświetlą się miniaturki zdjęć które można powiększyć. Aby wyświetlić opis danego przedmiotu należy kliknąć na białe kółko z wpisaną literą " i " .

Gdyby ktoś się zdecydował na zakup któregoś z antyków to może to zrobić bezpośrednio zamawiając któryś z przedmiotów z prezentowanej powyżej galerii.
W wypadku zamówień wyrobów z galerii proszę się kontaktować przez e-mail: antyk11.pl@gmail.com lub telefonicznie 0048-60729479. W zapytaniu proszę podać nazwę galerii i ewentualnie link do zdjęcia przedmiotu. W razie potrzeby możemy zrobić dodatkowe zdjęcia i przesłać je pod wskazany adres mailowy.

Gdyby ktoś chciał poznać więcej informacji o naszych usługach konserwatorskich to zapraszam do zakładki "Renowacje i porady".


Oferta usług i sprzedaży jest skierowana do osób prywatnych oraz firm i instytucji.