Nazywam się Tomasz Wrzesiński. Jestem osobą interesującą się antykami. Nie tylko je zbieram ale także odnawiam, przywracam im dawną świetność. Z mojego kolekcjonerstwa zrodziła się praca dająca mi utrzymanie.
Witam na mojej stronie internetowej, która jest jednocześnie blogiem opowiadającym o mojej działalności zawodowej oraz o fascynacji antykami, którą chciałbym się podzielić.

niedziela, 13 lutego 2011

Dębowy stół z dziesięcioma krzesłami z 1910 roku.
Ładnie prezentujący się stół z początku XX wieku, duży i rozkładany, a do niego 10 oryginalnych krzeseł z epoki. Są to przedmioty które ostatnio wzbogaciły moją kolekcję.
Stół posiada imponujące rozmiary: 154 cm średnicy blatu, po rozłożeniu powiększa się do 254 centymetrów. Krzesła o wysokości 108 cm doskonale prezentują się w zestawie. Wszystkie meble wymagają nieco pracy ale co najważniejsze nie mają śladów po owadach ani istotnych braków. Takie meble to prawdziwa gratka dla osób chcących dobrze urządzić dom. Ich klasyczny wygląd i dębowe drewno które podczas renowacji można zabarwić na dowolny kolor sprawia, że trudno im się oprzeć. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz