Nazywam się Tomasz Wrzesiński. Jestem osobą interesującą się antykami. Nie tylko je zbieram ale także odnawiam, przywracam im dawną świetność. Z mojego kolekcjonerstwa zrodziła się praca dająca mi utrzymanie.
Witam na mojej stronie internetowej, która jest jednocześnie blogiem opowiadającym o mojej działalności zawodowej oraz o fascynacji antykami, którą chciałbym się podzielić.

sobota, 13 października 2012

Giełda Antyków i Osobliwości w Chocianowicach koło Kluczborka.

Zapraszam na nowo-powstałą giełdę staroci w Chocianowicach koło Kluczborka w województwie opolskim. Jest to giełda która miała swoją w inaugurację w niedzielę 14.10.2012. Giełda będzie się odbywać na terenie ZGSP Chocianowice, będzie kontynuowana w każdą drugą niedzielę miesiąca.

Jarmark antyków w Chocianowicach to druga po giełdzie w Dobrzeniu atrakcja tego typu w regionie opolskim. Choć na początek było niewielu wystawców to trzeba przyznać, że ci sprzedawcy którzy przyjechali wystawili całkiem bogatą ofertę zabytkowej porcelany, wyrobów ze szła, platery, lampy i zegary, obrazy oraz wiele innych interesujących przedmiotów. Przyznam szczerze, że byłem na obydwu z tych giełd (w Dobrzeniu i Chocianowicach) i są one warte uwagi. Małe "wiejskie" giełdy antyków mają swój klimat i dobrą ofertę, można na nich ciekawie spędzić czas. Na pewno nikt się nie zawiedzie, szczerze polecam. 
Kontakt do organizatorów: tel. 774132607,  e-mail antyki@chocianowice.edu.pl 


Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny Chocianowice ...

Plakat reklamujący pierwszą giełdę antyków w Chocianowicach na Opolszczyźnie.


6 komentarzy:

 1. Witam,bardzo się cieszę ,że trafiłam na bloga.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam i zapraszam do ponownych odwiedzin. Przyznam szczerze, że ostatnimi czasy mam pewne zaległości w blogowaniu ale się wezmę :)
   Pozdrawiam, Tomek

   Usuń
 2. Ciągle tu zaglądam i zapraszam po wyróżnienie. http://iamhungryforideas.blogspot.com/2012/12/moje-pierwsze-wyroznienie_9.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki za uznanie i wyróżnienie które jest pierwszym jakie otrzymałem. Bardzo się cieszę.
   Pozdrawiam serdecznie,
   Tomek :)

   Usuń
 3. Zaraz zaraz ja tu kojarzę mebelki ze strony Jedliska?! A tak w ogóle, to kocham antyki, sztukę użytkową, ale i starocie i rzeczy z dusza, niestety na większość pięknych przedmiotów mnie nie stać, dlatego sama często podwijam rękawy i coś majstruję:-) Pozdrawiam Cię Tomku, miło mi poznać - Paulina z udekorujsama...

  OdpowiedzUsuń